8:/Účastníci/. 

Na hru se registrovalo celkem 42 týmů plus jeden fiktivní tým - Pomoc, kalamitní ovce!, jehož jediným účelem bylo obsadit v nasazení na statku nesesaditelnou první pozici (po hře byl už fiktivní tým vymazán). ;) Fiktivní tým byl ovšem složen z reálných hráčů, takže jestli se Franta, Slávek, Ema a Míša jednou opravdu domluví a vytvoří tým, budou jistě mířit vysoko...

Vlastní hry se zúčastnilo 38 týmů. Jejich startovní pózy a spanilé tváře zachycené rukou krutografa si můžete prohlédnout zde.


Aplikovaní Hrošíci (Emil Drápela, Václav Štencel, Tomáš Janoušek, Michal Škrdla)
Borci v uvozovkách (Dana Zemanová, Pavel Zeman, Martin Žufan, Eva Žufanová)
Brouk v hlavě (Vláďa Tomáš, Vlasta Tomášová, Honza Tománek, Marek Černocký)
Corn Flakes (Des, JiříK, deeDee, Zdenál)
Čekání na Godota (Franta Zapletal, Standa Tvrz, Godot 1?, Godot 2!)
Dopijem a pudem ... (Michal Blaha, Michal Jahoda, Jitka Blahová, Petra Havlínová)
Dopplerův jev (Petr Mlákovic, Lenka Mlákovic, Petr, Katka^1)
Dvě vdovy sa dohodnú (Michaela Svobodová, Kristýna Sedláková, Filip Kubina, Jiřík Lukeš)
Embargo na City (Lenka, Marie, Petr, někdo)
Grande Puppos (konup, skifo)
Gumpíci (Mirečka, Martin, JiříK, Vibbo)
Holky z naší školky (Radka Penčevová, Jana Bartoňová)
JADERNÝ ODPAD (Čánek, Ondra, Susan, Zafod)
Jak se nám líbí! (Petr M, Ivča Konári, Jindra Ashek, Lenka Hu)
Jižní Pralinky zvlášť (Ondřej Bláha, Tomáš Brokl, Tomáš Krejčí, Eva Krejčířová)
Kantáre (Roman Hartig, Ondra Mužík, Radka Mužíková, Marek Rác)
Kofily v mlze (Pavla, Honza, Jirka, Markéta)
Kruhová jednotka (Jan Gregorovič, Michal Kunc, Vojtěch Žádník, Lenka Zalabová)
Letní Vlci (Ondra Folvarčný, Věrka Šmerdová, Mira Žůrek, Martin Kužela)
Mazaní hrošíci (Barbora Šudomová, Hana Jarošová, Kamil Ševeček, Radek Hulva)
MurmaŇi (El MurmaŇ, Nechy, Rajče, Okurka)
Náhodná procházka (Zbyněk, Ondra, Víťa)
NaPALM (Laďa, Markéta, Pavel, Jura)
Oxymoroni (Kája Kuchyňová, Mirek Krabec, Vojta Hameta, Filip Bialas)
Pošuci (Jirka Sláma, Jana Slámová, Kamila Bednářová, Petr)
Přizdisráči (Dero, Tom, Paču, Yeti)
Que Frio (Míla Votradovec, Lucka Molková, Ivo Medvěd Řondík, Honza Kořínek)
ROFLCOPTER! (Gábex, Ondra, Patches, Radana)
Rychlé krychle (Ondro Černý, Terka Hodásová, Radek Fiľakovský, Zdeňka Geršlová)
Severní Pralinky zvlášť (Petr Aulický, Radek Brokl, Martin Pozdílek, Alena Pozdílková)
Spící Volové (Karel, Lipča, Honza, Míša)
Strejdovy spodky (Křišťál, Lůca, Vasar, Faba)
Sudoku 2x2 (Peťka, Ivča, Kuba, Kodyn)
Škrkny (Alča Krumlová, Ivča Krumlová, Ola Krumlová, Martin Chmelař)
Šufenky (Petr Gerhard, Betty Vybíralová, Lenka Schormová, David Gerhard)
voy-a-ger (Dominik, Martin Mach, Lama, Tíman)
VRAK (Verča, Rádlík, Lenka, Ríša)
Žluté květy šafránu (Martina Pomikálková, Honza Pomikálek, Jana Břízová, Honza Novotný)

 *   * ***   *   * *****    **          *  *****    **  *    *   * ***     *   *****   *   
 *  *  *  *  *   *   *     *           *      *    *     *   *  *  *  *  ** **   *    * *  
 ***   ***   *   *   *    * *          *     *    * *    *   ***   ***   * * *   *   *   * 
 *  *  *  *  *   *   *   *****         *    *    *****   *   *  *  *  *  *   *   *   ***** 
 *   * *   *  ***    *   *   *          *  ***** *   *  *    *   * *   *  ***    *   *   * 

8. ročník
/ .. .
147 hráčů v 38 týmech
17 stránek
Turkey commander 1.0
© 2015
 Ročník: 
0 1 2 3 4 5 6 7 9 10 11 12
Zkuste třeba help
[]