6:/Účastníci/. 

Celkem 41 týmů se letos zúčastnilo krutě horké Krůty a vy se můžete podívat, jak se na startu týmy šklíbily do páně krutografova objektivu - zde

Přizdisráči (Víťa, Tom, Paču, Dero)
E-skymáci (Jindra, Terka, Papi, Honza)
Gumpíci (JiříK, Mirečka, Vibbo, Martin)
Corn Flakes (Desgenais, Tragos, deeDee, Zdenál)
NaPALM (Markéta M., Laďa Ch., Honza O., Pavel M.)
Spící Volové (Lipča, Karel, Hanka, Honza)
Kofila (Hanka, Honza, Zuza, Pavla)
Specialita šéfkuchaře Dopplera (Petr, Magda, Lenka Mlákovic, Jarda)
Škrkny (Jechoka, Ája, Peťa, Ivča)
Dopijem a pudem.. (Mike, Ťulda, Eulál, Petržel)
Tetiny spodky (Matka kvočna, Tetka, Kuře, Strýc)
kancl (Lenka, Věrka, Yeti, Shpenat)
Harém (Jitka, Aneta, Ondra, Markéta)
Borci v uvozovkách (Irena Hlavičková, Petra Žabičková, Pavel Zeman, Dana Zemanová)
antiManci (Henrieta Mikleová, Tomáš Sághy, László Fekete, Kristína Estélyiová)
Uvidíme (Radek Nováček, Petr Mikulka, Jiří Novotný, Lukáš Kříž)
Pošuci (Michal Schwarz, Jana Slámová, Kamila Bednářová, Jiří Sláma)
Jemen! (Pavlík, Gabča, Alešák, Pája)
Holky z naší školky (Pavla Bartoňová, Jana Kadaňková, Jana Bartoňová, Radka Penčevová)
Mlha (Jirka Tvardek, Jiří Zbořil, Marek Starý, Petr Mičánek)
Bazinga (Janča, Věrka, ještě jeden, Mates)
Jak se nám líbí! (Petr M, Lenka Hu, Ivča Konári, Jindra Ashek)
Krvelačné Kuny (Martin, Lenka, Saša, Jerry)
Plyšový radiátor (Pavel Houdek, Kateřina Kintrová, Michal Král, Olga Vaňková)
Slowfoxtrot (Jana Břízová, Honza Pomikálek, Honza Novotný, Martina Pomikálková)
E±man (Set, Izmi, Permon, šnEk)
Albert Stallone +- (Kačka Píchová, Míla Votradovec, Tom Hanžl, Hanka Tužilová)
voy-a-ger (Dominik voy-a-ger, Salw Topinambur, Tíman KVÍK, Martin Carpe...¨)
Housenky v housce (Kristína Nešporová, Veronika Dočkalová, Tomáš Pikálek, Lukáš Fusek)
ROFLCOPTER! (Ondra, Shepo, Patches)
Pomocní ponocní (Tomáš Brokl vulgo Síba, Vladimír Šoumal vulgo Ladja, Tomáš Krejčí)
LaMaS (Martin, Lenka, Štěpán, Lucie)
Nevíš (Pavel Ondračka, David Kubíček, Martin Frodl)
Proletíme se mapou (Ivo Herman, Tomáš Popelka, Adam Kučera, zatím neznámý žolík)
Čertíci (Martina Sojneková, Jan Vykydal, Lucie Koubková, Martin Kafka)
Kruhová jednotka (Jan Gregorovič, Milan Werl, Michal Kunc, Radek Šlesinger)
Čekání na Godota (Lenka, Standa, Petra, Franta)
Divize nulou (Martina Mrkvičková, Vendula Michlíková, Rudolf Rosa, Jindřich Libovický)
Xibalba (Jakub Novák, Iva Konečná, Braňo Máček)
Za pět minut dvanáct (Vašek Bartoš, Eliška Hejlová)
Kantáre (Roman Hartig, Ondra Mužík, Marek Rác)

 *   * ***   *   * *****    **          *  *****    **  *    *   * ***     *   *****   *   
 *  *  *  *  *   *   *     *           *      *    *     *   *  *  *  *  ** **   *    * *  
 ***   ***   *   *   *    * *          *     *    * *    *   ***   ***   * * *   *   *   * 
 *  *  *  *  *   *   *   *****         *    *    *****   *   *  *  *  *  *   *   *   ***** 
 *   * *   *  ***    *   *   *          *  ***** *   *  *    *   * *   *  ***    *   *   * 

6. ročník
/ .. .
157 hráčů v 41 týmech
17 stránek
Turkey commander 1.0
© 2015
 Ročník: 
0 1 2 3 4 5 7 8 9 10 11
Zkuste třeba help
[]