3:/Přihlášené týmy/. 

412 (Hanka Jarolímková, Jan Kolář, Jan Kytýr)
412 okřídlená (Maťo Mihálik, Josef Víšek, Michal Sikoczek)
7. nastupiste (Libor, Zdeňka, Gábina)
Arawn (Jan Martinek, Štěpán Hrtoň, Dagmar Linnertová, Jiří Polcar)
Borci v uvozovkách (Petra Žabičková, Richard Musil, Martin Žufan, Dana Zemanová)
Byli jsme čtyři...? (Honzík, Afro, Lysii, Moskyt)
Dlouhy vedeni (Tomas, Pavel, Lucka, Milos)
Dopijem a pudem... (eulál, fallen, petržel, ťulda)
Dopplerův jev (Lenka Kuprová, Lukáš Ježek, Petr Špaček)
Doubledeck (Viki, Martin)
Eskymáci (Terka Doležalová, Honza Čejka, Honza Papoušek, Jindra Pokora)
frikulín (Mori, Garret, Anežka, Silp)
hexachlorcyklohexan (Tereza Tatarková, Stanislav Novák, Martina Podivinská, Peter Molnár)
iNula (Jirka Strumiensky, Eva Novakova, Paja Vesely, Martas Jirousek)
Iontový stabilizátor (Čiko, Čejka, Sika)
IQtIQ (Kuba Töpfer, Pavel Čadek, Sam Říha, Gabča Kubíčková)
JADERNY ODPAD (Mira, Petr, Zuza, Makula)
Jak se nám líbí! (Lenka Hú, Petr Mik, JindraAshek, Ivča Větvík)
Kabrňáci (Tom, Honza, Marťa, Kája)
KAM (jdem) (Lenka Křivánková, Karolína Malá, Markéta Novotná, Aneta Jebáčková)
kancl (Jarda, Lenka, Zuzka, Yeti)
KOČIČÁK (Jack, Anička, Dawe)
Kofila (Hanka, Honza, Vašek, Pavla)
Kokokel (Ruzenka Janoutova, Martin Chvatal, Jana Medkova)
Labáci s Qačkou (Milan Vančura, Martina Šimůnková, Luboš Luňák)
Máme maso (Miroslav Koval, Lucie Grodecká, Helena Trmotová, Ema Krejčová)
Mehlo motorné (Peťa Bur., Pavel Mat., Alena Kru., Laďa Chme.)
MUPY MUP! (Zafod, Jarda, Ráďa, Daňa)
Název týmu: (Ondra Zapletal, Jája Kyčlová, Jirka Syrový, Jarek Zůda)
Pošuci (Jiří Sláma, Pavel Novotný, Michal Schwarz, Kamila Bednářová)
Pralinky zvlášť (Ondřej Bláha, Michal Schorm, Tomáš Brokl)
Přizdisráči (Dero, Fluf, Yoyo, Tomík)
Pufíci (Jiri Novotnak, Tom Novotny, Bara Ticha, Honza Knobloch)
Strejdovy spodky (Pivník, Vašek, Nicki, Lucka)
Stromoradi - Kmen (Vašek, Martin, Aleš, Zuzka)
Stromoradi - Vetve (Martina, Bohdan, Pavel, Martina)
Úsměv brouka Pytlíka (Jiří Nárožný, Tomáš Pikálek, Eva Tesařová, Tomáš Syrový)
Ústřední topení (Martin Cetkovský, Michal Král, Jiří Hruška, Pavel Houdek)
Veselí lumíci (Martin, Janča, Radek, Mirka)
voy-a-ger (Tomáš Lamser, Hynek Jemelík, Tomáš Jordán, Dominik Tělupil)
voy-b-ger (Vladimír Sedláček, Tomáš Moutelík, Jan Stopka, Jan Homola)
Vrána zrána (Filip Munz, Dita Munzova, Katerina Munzova, Petr Machacek)
Vůl na střeše (Karel Lacina, Jan Vereščák, Karel Martišek, Michal Touš)

 *   * ***   *   * *****    **          *  *****    **  *    *   * ***     *   *****   *   
 *  *  *  *  *   *   *     *           *      *    *     *   *  *  *  *  ** **   *    * *  
 ***   ***   *   *   *    * *          *     *    * *    *   ***   ***   * * *   *   *   * 
 *  *  *  *  *   *   *   *****         *    *    *****   *   *  *  *  *  *   *   *   ***** 
 *   * *   *  ***    *   *   *          *  ***** *   *  *    *   * *   *  ***    *   *   * 

3. ročník
/ .. .
182 hráčů v 43 týmech
7 stránek
Turkey commander 1.0
© 2015
 Ročník: 
0 1 2 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Zkuste třeba help
[]