12:/Po hře/Účastníci/. 

Na hru se přihlásilo 43 týmů a k našemu překvapení (a v rozporu s tradicí) na start dorazily všechny.

Portréty všech týmu zachycené rukou naší krutografky Zuzy si můžete prohlédnout ZDE.


Albert Stallone (Ivo Cicvárek, Ivo Řondík, Michal Šrubař, Kamila Mesiarkinová)
Borci v uvozovkách (Dana Zemanová, Pavel Zeman, Richard Musil, Radek Kubíček)
Brouk v hlavě (Vláďa Tomáš, Eva Hladílková, Petr Otoupalík, Honza Tománek)
Corn Flakes (Jiří Kozel, Jindřich Cinka, Václav Štencel)
Čekání na Godota (Franta, Standa, Katka, Barča)
Čičina (David, Kiwi, Terka, Kuba)
Dokud stačí plínky (Honza, Eva, Vojta, Veronika +malý Toník)
Dopijem a pudem... (Jíťa, Mike, Petržel, Šimon)
Dračí smečka (Petra, Pavlos, Iva, Lukášek)
e (Barča, Romča, Honza, Oleg)
Eskymáci (Honza Čejka, Marťa Švrčková, Mirek Machala)
Eyjafjallajökull!!! (Blanka Dudašková, Martin Wilczák, Jiří Staněk)
Gumpíci (Mirečka, Martin, JiříK, Vibbo)
JADERNÝ ODPAD (Dejw, Zafod, Zuza, Patches)
JALM (Jana Bušová, Adéla Heroudková, Lucie Reichertová, Ha Mi Tran)
kancl (Efča, Lenka, Věrka, Yeti)
Katastrof Technik (Kuba, Pavel, Klára, Vojta)
Kinder Grinder (Luděk Blažek, Markéta Blažková, Jana Veselá)
Krajní prostředky (Michal Koutný, Tereza Kozubová, Tomáš Pikálek, Mirek Brumovský)
Krysí smrť (Dita, Zdeněk, Ondra, Vojta Mašín)
KVÍK! (Tíman, Romana Hanžlová, Danka, Mroch)
Kyslík (Lukáš Veselý, Martina Pomikálková, Jiří Řihák, Yenya Kasprzak)
Máme čtyři Jany (Jan, Jan, Jana, Jana)
Mlha (Jiří Tvardek, Petra Havlínová, Robert Káldy)
NaPALM (Alča, Laďa, Petr, Pavel)
Neantagonický vozík (Hanka Mertanová, Matyáš Buk, Vašek Voráček, Libor Vojáček)
Nejslabší, máte padáka! (Tomáš Kuča, Věšák, Radek Filakovský, Zuzka Benešová)
Neuroní slzy (Jan Melichar, Petr Křivánek, Jiří Sláma, Marcela Cvrkalová)
O.H.L.A. (Petr Valášek, Ondřej Valášek, Adéla Valášková, Vít Novák)
Pošuci (Michal, Jirka, Petr, Kamila)
Potkali se u Komína (Lukáš Holík, Josef Žabenský, Daniela Bodanská, Marie Holíková)
Pralinky zvlášť (Tomáš Brokl, Martin Pozdílek, Alča Pozdílková, Martin Šoun)
Prý máme jít (Lucka, Goblin, Jan Richtr)
Přizdisráči (Dero, Paču, Tom, Víťa)
Psychokopytníci (Franta, Iva, Hlína, Adel)
Q.E.D. (Michal Masrna, Róbert Sabovčík, Matej Tarča, Dominika Nguyen)
Set sail for fail (Anna, Honza, Matej, Miki)
Spící Volové (Karel, Lipča, Míša M., Míša S.)
Svinský Bob (Eva Kohoutová, Veronika Nejedlíková, David Podhrázký, Jan Matějka)
Team Avatar (Tomáš Klouda, Kača Kloudová, Filip Valášek, Kája Rezková, Appa the Skybison)
To je blbost (Jakub Devát, Michaela Halaštová, Vojtěch Obořil, Zdeněk Pezlar)
TUTANI (Tomás Marada, Pavel Matyáš, Lenka Schormová, Martin Odstrčil)
voy-a-ger (Dominik, Lenka, Lama, Eliška)

 *   * ***   *   * *****    **          *  *****    **  *    *   * ***     *   *****   *   
 *  *  *  *  *   *   *     *           *      *    *     *   *  *  *  *  ** **   *    * *  
 ***   ***   *   *   *    * *          *     *    * *    *   ***   ***   * * *   *   *   * 
 *  *  *  *  *   *   *   *****         *    *    *****   *   *  *  *  *  *   *   *   ***** 
 *   * *   *  ***    *   *   *          *  ***** *   *  *    *   * *   *  ***    *   *   * 

12. ročník
/ .. .
164 hráčů v 43 týmech
13 stránek
Turkey commander 1.0
© 2015
 Ročník: 
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Zkuste třeba help
[]