11:/Po hře/Účastníci/. 

Na hru se přihlásilo hezkých 44 týmů, ovšem dva se nám v den hry omluvily, a tak na start zavítalo týmů 42. Shodou okolností stejný počet jako loni.

Jak se projevilo pár kapek ranního osvěžujícího deštíku na dychtivém očekávání startujících, můžete vidět na obrázcích, které pořídila naše krutografka.


7.nástupiště (Zdeňka Kytýrová, Zbyněk Sailer, Romana Ševčíková, Martin Hašek)
Akce pologrupy (Klára Ambrožová, Jana Bartoňová, Lenka Jachurová, Radka Penčevová)
Albert Stallone (Ivo Cicvárek, Lucka Cicvárková, Michal Šrubař, Kamila Mesiarkinová)
Aplikovaní Hrošíci (Emil Drápela, Václav Štencel, Tomáš Janoušek)
Babřik kačoty (Petr Gregor, Rogi Valenta, Martina Medková)
Borci v uvozovkách (Dana Zemanová, Pavel Zeman, Zdeněk Pavlas, Katka Drtílková)
Brouk v hlavě (Vláďa Tomáš, Marek Černocký, Honza Tománek, Eva Hladílková)
Čekání na Godota (Standa Tvrz, Franta Zapletal, Katka Kostková)
Dilbertové (Martin, Ruda, Katka, Michal)
Dopijem a pudem... (Petržel, Eulál, Mike, Wal)
Dršťkový havran masového kašpárka (Betty, Juraj, Jiřík)
Fušenky (Katka Dufková, Lenka Schormová, Michal Schorm, Petr Gerhard)
Gumpíci (Mirečka, Martin, JiříK, Vibbo)
kancl (Yeti, Lenka, Věrka, Jura)
Katastrof technik (Václav Peca, Michal Keda, Jakub Konečný, Vít Brumovský)
Kočky (Lucie Prachová, Josef Shrbený, Štěpán Obdržálek, Štepánka Kučková)
Kofila (Pavla Přichystalová, Honza Přichystal, Alice Hubáčková)
Kotelnici (Ondrej Balas, Eva Pracharova, Lukas Bednar, Katerina Koukiou)
Krysí smrť (Dita, Petr, Hanka, Mirek)
KVÍK! (Martin Hanžl, Martina Krasnayová, Romana Hanžlová, Miša Dostálová)
Kyslík (Martina Pomikálková, Honza Pomikálek, Lukáš Veselý, Petr Zika)
Lo3&Radeček (Radek Fiľakovský, Jan Böhm, Daniela Kuruczová, Peter Novák)
Moscow Trust (Hana Valášková, Marin Veverka, Bohuslav Roztočil, +1)
MUPY MUP! (Zafod, Zuza, Ráďa, Bětka)
MurmaŇi (Michal Rájecký, Veronika Rájecká, Vendula Poncová)
My jsme tady špatně (Kateřina Čambalová, Petra Kalábová, Jan Kriho, Karel Štěpka)
NaPALM (Pavel, Petr, Laďa, Markéta)
Nejne mezi kvazi Braillem (Zůza Dočekalová, Tomáš Lamser, Jirka Slabý, Hanka Svozilová)
Nejslabší, máte padáka! (Tomáš Kuča, Kristýna Znamenáčková, Aleš Podolník, Jiří Mantlík)
Pralinky zvlášť (Petr Aulický, Tomáš Brokl, Martin Pozdílek, Alena Pozdílková)
Příliš pozdě (Radek Indra, Petra Ráboňová, Miloš Ráboň, Růžena Janoutová)
Přizdisráči (Jana Pačísková, Jaroslav Polakovič, Tomáš Tauer, Víťa Tauer)
ROFLCOPTER! (Gábex, Ondra, Patches, Radana)
Soví müsli (Petr Louša, Míša Hronová)
Spící Volové (Karel, Lipča, Honza, Míša S.)
Stará Prasata (Olin, Tonda, Śavlík, Monča)
Svinský Bob (Eva Kohoutová, Veronika Nejedlíková, David Podhrázký, Jan Matějka)
Škrkny (Kačka Matulová, Martin Chmelař, Olga Krumlová, David Kruml)
Team Avatar (Tomáš Klouda, Kateřina Valášková, Petr Valášek, Ondra Valášek)
tulenew s ježíky (jiří matějček, péťa kučová, dan parobek, ivanka parobková)
voy-a-ger (Dominik Tělupil, Lenka Stará, Rasťo Mirek, Adam Sikora)
Žufouni (Martin Žufan, Eva Žufanová, Zuzana Žufanová, Eva Fujdiarová)

 *   * ***   *   * *****    **          *  *****    **  *    *   * ***     *   *****   *   
 *  *  *  *  *   *   *     *           *      *    *     *   *  *  *  *  ** **   *    * *  
 ***   ***   *   *   *    * *          *     *    * *    *   ***   ***   * * *   *   *   * 
 *  *  *  *  *   *   *   *****         *    *    *****   *   *  *  *  *  *   *   *   ***** 
 *   * *   *  ***    *   *   *          *  ***** *   *  *    *   * *   *  ***    *   *   * 

11. ročník
/ .. .
160 hráčů v 42 týmech
13 stránek
Turkey commander 1.0
© 2015
 Ročník: 
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12
Zkuste třeba help
[]